Kompresory Zephyr - ideální poměr cena/výkon

Dodáváme průmyslové kompresory značky Zephyr, příslušenství i produkty pro úpravu vzduchu. V portfoliu naší značky naleznete stroje pro celou řadu průmyslových odvětví od potravinářského až po těžký průmysl nebo farmacii.

Při výběru optimální kompresorové technologie vám poradíme a navrhneme nejefektivnější řešení. Zajistíme projektovou dokumentaci, stavební úpravy, rozvody tlakového vzduchu, chlazení i elektrické rozvody. Naše servisní linka je v provozu 24/7.

Výroba a vývoj kompresorové techniky Zephyr jsou realizovány napříč několika kontinenty na výrobní ploše větší než 80 000 metrů čtverečních, a to včetně té nejnáročnější výroby vlastních šroubových elementů.

V oblasti bezolejových kompresorů byla již v počátcích výroby zahájena spolupráce s největším německým výrobcem bezolejových šroubových bloků, společností GHH. Tyto kompresory jsou využívány pro technologie určené do aplikací s potřebou 100% bezolejového vzduchu a splňují nejpřísnější normu ISO class 0. Stejně tak byla v roce 2015 zahájena velmi blízká spolupráce s japonským výrobcem spirálových bezolejových bloků, které využívají pro své produkty ti největší světoví výrobci kompresorové techniky.

Hlavní důraz při samotném vývoji a následné výrobě je kladen na vysokou kvalitu výrobků, nízké servisní náklady a energetickou nenáročnost jejich provozu, tak abychom maximálně snižovali dopady na životní prostředí a celkovou uhlíkovou stopu. I proto se od počátků výroby specializujeme na vývoj vysoce efektivních šroubových elementů EPM, které zajišťují výkon vyšší až o 15 % oproti standardním šroubovým kompresorům, na systémy zpětného získávání tepla při výrobě tlakového vzduchu a pohonů se synchronními motory s permanentními magnety s účinností až 97 % v celém regulačním rozsahu. Samozřejmostí je plnění certifikátů ISO, CE, TÜV, GC a dalších.

Pro uspokojení všech potřeb našich zákazníků je k dispozici servisní linka nonstop v ČR i SK a také nadstandardní záruční doby na veškeré naše produkty.

Kontaktujte nás

Prodejní tým

Tomáš Jaroš

obchodní manažer (Morava)
Tel.: +420 739 002 168
Email: jaros@itsbrno.cz

Lukáš Kyselica

Lukáš Kyselica

obchodní manažer SK
Tel.: +421 904 907 139
Email: kyselica@itstrencin.sk

Tomáš Purkert

obchodní manažer
Tel.: +420 730 800 820
Email: purkert@itsbrno.cz

Martin Veverka

obchodní manažer SK
Tel.: +421 911 988 899
Email: veverka@itstrencin.sk